اسباب کشی در تهران

5 توصیه مهم برای اسباب کشی

5 توصیه مهم برای اسباب کشیReviewed by مدیر on Sep 26Rating: 4.55 توصیه مهم برای اسباب کشیتوصیه های اسباب کشی | نکاتی در خصوص چگونه یک اسباب کشی بی دردسر ، بدون استرس و سریع داشته باشید در این مقاله قرار گفته شده است| توصیه های باربری شریف بار

هیچ وقت اسباب کشی منزل فرایندی آسان نیست و بیشتر مردم بسیار نگران این موضوع هستند ، گاهی اوقات برخی از افراد برای فرار از جابجایی منزل ترجبح می دهند در خانه فعلی خود باقی بمانند ، فقط برای دوری از استرس و ناراحتی های امکان دارد با آن روبه رو شوند. اما اگر برنامه ریزی و تحقیق مناسب در مورد چگونگی جابجایی خود انجام دهید متوجه خواهید شد که اسباب کشی مانند خوردن چای آسان هست . شما فقط باید یک شرکت باربری مناسب و قابل اعتماد پیدا کنید که با یک برنامه ریزی دقیق و صرفه جویی در زمان صفرتا صد پروسه اسباب کشی را برای شما انجام دهد.

بی شک همه افراد در منزل خود وسایل با ارزشی دارند که بسیار برایشان مهم می باشد و و تمام تلاششان را می کنند هیچ گونه اسیبی در هنگام جابجایی به آن نخورد .
بنابراین شما باید به دنبال یک اتوبار مناسب که تجربه بالای در بسته بندی و جابجایی انواع وسایل سنگین و با ارزش داشته باشد به صورت حرفه ای به محل جدید انتقال دهد.

در ادامه این مقاله توصیه های در مورد اینکه چگونه یک شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی مورد اعتماد پیدا کنم می پردازیم. با ما همراه باشید.

آماده سازی وسایل

1- آماده شدن برای اسباب کشی
ساده ترین و بهترین روشی که می تواند پروسه را آسان کند، بسته بندی یک لیست از تمام اقلام مورد نظر برای جابجایی می باشد. جمع آوری وسایل برای بسته بندی کمک بسیار به شما می کند یکی از مزیت هایش ، افزایش سرعت بارگیری و چیدمان در محل جدید می باشد. در هنگام جمع اوری و آماده سازی وسایل ممکن هست وسایلی را مشاهده کنید که دیگر به آن نیازی ندارید و آن را به دور بریزید یا به افراد اهدا و یا حتی بفروشید، این امر باعث می شود شما سبک شود و مراحل اسباب کشی ساده و سریع شود.

بیمه جابجایی باربری

2- از بیمه بودن شرکت اعتماده حاصل فرمایید
در سطح تهران بسیاری شرکت های باربری و اتوبار فعالیت می کنند به همین خاطر به راحتی نمی توان معتبر بودن آنها را تشخیص داد. در بیشتر مواقع مشاهده شده است شرکت های حمل کننده اثاثیه منزل بیمه واقعی را ارائه نمی دهند. حتما از کارشناس و مسئول شرکت مورد نظر سوال کنید که از چه نوع بیمه ای برای حمل بار و اثاثیه منزل شما استفاده میشود . بیمه انواع مختلفی دارد.

شرکت باربری در تهران

3- استخدام یک شرکت باربری خوب و معتبر
شما نباید از طریق وب سایت ها به یک شرکت اسباب کشی اعتماد کنید بلکه باید تحقیقات کافی انجام دهید و مزایا ، معایب شرکت حمل کننده را بررسی کنید. همه اتوبار های تهران یکسان نیستند ، بعضی از این شرکت ها فقط جابجایی وسایل شما را انجام می دهند و بعضی دیگر خدماتی همچون بسته بندی اثاثیه منزل و ادارت به شما ارائه می دهند بعد جابجایی می کند، یا شرکت های هستند که محدود هستند در ارائه سرویس برون شهری و درون شهری که باید این موارد در نظر بگیرید.

باربری تهران شریف بار

4- استفاده از خودرو های مناسب
برای جابجایی نمی توانید از هر خودرو حمل بار استفاده کنید ، باید طبق نیاز و به اندازه وسایل خود استفاده کنید از رایجترین خودروهای اسباب کشی می توان به خاور ، کامیون ، کامیونت ، نیسان و وانت اشاره کرد. نوع خودرو برای جابجایی از تاثیر گذارترین مواری می باشد که بر روی هزینه اسباب کشی اثر می گذار پس به خوبی نوع خودرو حمل اثاثیه منزل خود را انتخاب کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل با پتو و سلفون

5- تعداد کارگر استخدامی
شاید وسایل کمی برای جابجایی دارید پس از تعداد کارگران کم استفاده کنید ، شرکت های ارائه دهنده خدمات اسباب کشی به صورت پیش فرض تیم حمل بار شان 4 نفر می باشد که یک نفر راننده خودرو و مسئول چیدمان در خودرو می باشد و الباقی کار بارگیری و تخلیه را انجام می دهد. استفاده از تعداد کارگر کم هم می تواند هزینه اسباب کشی را کم کند.

حرف اخر
شرکت باربری و اتوبار شریف بار از مجهز ترین و بروز ترین شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی در تهران می باشد که با سالها تجربه و استفاده از کارگرانی منظم و حرفه ای در تیم خود آماده هرگونه ارائه خدمات اسباب کشی منزل و ادرات بصورت شبانه روزی در سطح تهران می باشد. اگر می خواهید جابجای از تهران به شهرستان ها انجام دهید می توانید روی ما حساب کنید.
خدماتی ما به شما ارائه می دهیم

  • کاملا داراه ای مجوز و بیمه شده
  • اولویت ما رضایت شماست
  • استفاده از کارگرانی حرفه ای و متخصص و آموزش دیده
  • استفاده از خودرو های لوکس تمیز و مجهز شده
  • ما همیشه حرفه ای بودن خود را نشان می دهیم.

 


در باره نویسنده


دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق این وب سایت مطلق به شرکت باربری شریف بار می باشد