آموزش فوت و فن اسباب کشی

فوت و فن اسباب کشی

فوت و فن اسباب کشیReviewed by عبدالله on Sep 26Rating: 4.0

حمل بار و اثاثیه منزل : در نگاه اول به این پروسه فکر ما مشغول بسیاری از سوال ها میشود که در آیا می توانم بدون استفاده از باربری و اتوبار که خدماتی اسباب کشی منزل را ارائه می دهند ، اثاث کشی خود را بتوانم بدون هیچ دردسری انجام دهم؟

جواب ما به این سوالتان بله هست، زیرا اگر شما به تکنیک های که در ادامه این مقاله گفته میشود مسلط شوید و در هنگام اسباب کشی رعایت کنید می توانید یک اسبابکشی بدون دردسر و حتی یک روز به یاد ماندی برای خود خلق کنید.

اینکه شما می خواهید جابجا شوید و دوباره باید وسایل را در خانه جدید مرتبط کنید، به عنوان مثال جابجایی وسایل سنگین مانند مبلمان که کار بسیار سختی می باشد ، سختی کار وقتی بیشتر می شود که شما در آپارتمان سوکنت داشته باشید و مبل ها را به حیاط جابجا کنید. به کار سختی می باشد ولی نه برای کسی که به ترفند پایین آوردن مبل مسلط می باشد. این سوال هم پیش می آید که چگونه وسایل را بدون دیدن هیچ صدمه ای جابجا کنم ؟ برای جابجایی مبل مان بجای استفاده از پشت خود از سر خود استفاده کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل در اسباب کشی

بسته بندی وسایل

بسته بندی اثاثیه منزل از جمله مقوله های پر دردسر و بسیار مهم در اسباب کشی منزل، ادارت و … می باشد. زیرا اگر این کار به خوبی انجام نشود نمی توان انتظار یک اثاث کشی بدون صدمه را داشت. برای اینکه بسته بندی خوبی داشته باشید بهتر هست قبل از شروع یک برنامه ریزی خوب و دقیق داشته باشد. برای شروع یک کاغذ و خودکار بردارید و نقشه خانه خود را روی آن پیاده کنید . حال طبق نقشه هر کجا که بسته بندی کردید تیک بزنید و به محل دیگر بروید این کار نه تنها سرعت بسته بندی را بالا می برد بلکه شما می توانید مدیریت و کنترل کنید این پروسه از اسباب کشی را که بسیار سخت فرض می شود.

ترفند اسباب کشی

بلند تر و پایین تر حمل کنید

برای حمل وسایلی مانند کابینت بلند، قفسه کتاب ، مبل و… سعی کنید دو نفره این وسایل را جابجا کنید. وسیله که می خواهید جابجا کنید در یک زاویه قرار دهید یک نفر از بالا نگهداشته و دیگری از پایین آن وسیله در زاویه مناسب حمل می کند. این نوع حمل باعث می شود وزن آن از نوسان خارج شده و بتوان راحت تر کنترل کرد. حمل و نقل به این شیوه در هنگام بالا و پایین بردن از طریق پله که زاویه حمل  تقریبا شیب پله مطابقت دارد بسیار کار را آسان تر می کند.

جابجایی مبل و مبلمان در اسباب کشی

جابجایی صندلی های پایه دار از درب

یک صندلی راحتی بزرگ می تواند مخالف حرکت آسان باشد، به دنبال نمونه هایی صندلی های که پایه های بزرگ دارند و در پایین صندلی وجود دارد. این پایه ها هنگام خارج کردن از جای کوچیک مانند درب های کوچیک مشکل برای حمل کنند پیش می آورد.راه حل این است که صندلی طوری بچرخانید که به شکل “L” باشد سپس آن را عقب به جلو کنید تا خارج شود مانند تصویر بالا همین پارگراف، بعد از خارج کردن دوباره آن را صاف کنید و به مانند روش بالا و پایین حمل کنید.

فوت و فن اسباب کشی

جابجایی مبل های بدون پایه ولی بزرگ از درب

شاید تا به حال پیش آمده باشد که فکر کنید امکان ندارد مبل بزرگ به عنوان مثال مبل سه نفر از درب خارج شود ولی هرکاری راه حلی خودش را دارد ، درست هست شاید غیرممکن باشد . در بیشتر مواقع دید شده است که افراد با فشار آور به مبل یا هر وسیله ای که این شرایط را دارد به دنبال خارج کردن یا وارد کردن آن هستند ولی همانطور که در شکل بالا هم واضح می باشد شما باید اول مبل را افقی نگهدارید و اول قسمت نشستن را خارج و بعد سمت پشتی آن را به بیرون هدایت کنید.

تسمه شانه ای  تجهیزات اسباب کشی

استفاده از تسمه کش شانه ای یا ( شانه دالی )

شانه دالی یک وسلیه ای می باشد که می توانید در هنگام جابجایی وسایل چه سنگین و چه سبک از آن استفاده کنید . این محصول در سایت های مانند آمازون موجود می باشد و شما می توانید استفاده کنید. این محصول طوری طراحی شده است که در قسمت پایین آن یک گیره می باشد که به وسلیه مورد نظر می خواهید جابجا کنید می چسبانید و قست بالای آن را پشت عضلات دست قرار دهید. در این مواقع دست ها آزاد می شوند و می توانید به راحتی به همه جا جابجا کنید و حتی از پله های پایین بیاید. برای مشاهده این محصول در سایت آمازون کلیک کنید

جابجایی گاوصندوق | ترفند اسباب کشی

جابجایی گاوصندق با تسمه کش

از جمله قابلیت های تسمه کش می توان به قابلیت بزرگ کردن کش برای برداشتن و جابجایی وسایل بزرگ مانند یخچال و گاوصندق اشاره کرد. همانطور که در تصور بالا مشاهده می کنید می بینید که چقدر راحت می توان در سطح صاف حرکت کردن . پیشنهاد می شود در صورت دسترسی به این محصول حتما تهیه کنید که بسیار هم اسباب کشی آسانی خواهید داشت و هم سرعت بالای در جابجایی اثاثیه منزل خواهید  داشت.

جابجایی وسایل سنگین

جابجایی وسایل سنگین با کشیدن

در بیشتر مواقع دیده شده است که افرادی برای جابجای وسایل سنگین مانند کمد دیواری ، قفسه کتابخانه و… در زیر آن یک پارچه قرار می دهند و آن را می کشند. این کنار به هیچ عنوان از سوی باربری شریف برای شما عزیزان پیشنهاد نمی شود . وقتی این کار را انجام می دهید خطرات زیادی شما را تهدید می کند مانند: صدمه دیدن کف پوش ، صدمه دیدن پارچه زیر، فشار امدن به ستون فقرات ، احتمال سقوط وسلیه به سمت شما و…

بسته بندی اثاثیه منزل با پتو و سلفون

محافظت از وسایل با پتو و سلفون

برای اینکه وسایلی مانند کمد ، یخچال، لباش شویی، و هر وسیله دیگری که می خواهید حمل کنید بهتر هست آن را با یک پتو که تمام جای آن را پوشش می دهد بپوشانید و بعد با یک سلفون بزرگ آن را بسته بندی کنید. این کار نه تنها از وسایل شما در مقابل حمل صدمه دیدن را کاهش می دهد بلکه در هنگام جابجایی که توسط شما انجام میشود بهتر می توان برداشت و بارگیری کرد.

جابجایی تشک خوشخواب در اسباب کشی

جابجایی تشک یا خوشخواب با ترفند

بعضی از وسایل واقع در اسباب کشی برای ما دردسر ایجاد می کند و نه می توان بسته بندی کرد و نه حمل و نقل کرد وسایلی مانند تشک ها ، ولی چاره چیه ؟ بله همانطور که معلوم هست شما می توانید از کش های دسته دار استفاده کنید . از بالا و پایین کش را قرار دهید و هر دو طرف کش را بگیرید. در این حالت بسیار راحت تر می توانید جابجا کنید دقت داشته باشید که تشک را عمودی بگیرید تا فشار به یکی از قسمت بالا و پایین وارد شود.

 

حتما بخواهید

شرکت باربری و اتوبار شریف بار با بیش از یک دهه سابقه درخشان در حوزه حمل بار و اثاثیه منزل و انجام هزاران پروژه با موفقیت و همچنین کادری مجرب و بااخلاق که خدمات اسباب کشی را به صورت شبانه روزی در سراسر تهران ارائه می دهد در خدمت شما می باشد. شما عزیزان می توانید با شماره های زیر تماس حال فرموده و اقدام به مشاوره و اطلاع از نحوه خدمات دهی ما اطلاعات کسب کنید و نیز اقدام به رزرو وقت باربری خود کنید. بی صبرانه منتظر تماس شما هستیم

مناطق غرب تهران 44362900

مناطق شمال تهران 22938694

مناطق شرق و جنوب 77788800


در باره نویسنده


دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق این وب سایت مطلق به شرکت باربری شریف بار می باشد